Copyright © 2010 Apycom jQuery Menus
آمار بازدیدکنندگان
بازديد مستقيم : 30941
بازديد غير مستقيم : 35741
بازديد کل : 66682
ورود کاربران
نام کابري
کلمه عبور
   
تماس با ما

گیرنده : مدیر وب سایت
پست الکترونیک فرستنده : *
عنوان پیام : *
نام ونام خانوادگی : *
شماره تلفن :
متن پیام : *

* ساختمان شماره 1

اصفهان-خيابان 22 بهمن-مجتمع اداري اميركبير-شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان - كدپستي : 14181-81587

تلفن: 8-32646183-031 (16 خط)32647300- 031

فكس:32646182-031

*ساختمان شماره 2

اصفهان-خيابان 22 بهمن-مجتمع اداري اميركبير-شركت شهركهاي صنعتي استان اصفهان -مركز توسعه خوشه هاي صنعتي اصفهان

تلفن: 32671831-031

فكس:32671835-031

پست الکترونیکی :

1- مدیرعامل : Director@isfahaniec.ir 

داخلي : 256 و 258

2-مدیر شهرکها :ITownManager@isfahaniec.ir  

داخلي :255

3-صنایع کوچک : SME@isfahaniec.ir  

تلفن تماس:32671831

4-برنامه ریزی : Planning@isfahaniec.ir  

داخلي :273

5-فنی و اجرایی : technical@isfahaniec.ir  

تلفن تماس:32671831

6-اداری و پرسنلی :Personnel@isfahaniec.ir 

داخلي :275

7-مالی :Financial@isfahaniec.ir

داخلي :252

8- پیمانها و قراردادها :Treaty@isfahaniec.ir 

تلفن تماس:32671831

9-حقوقی : Lagal@isfahaniec.ir

داخلي :213

10-آموزش : Education@isfahaniec.ir 

داخلي :260

11- روابط عمومی : PR@isfahaniec.ir

داخلي :139

12-بسیج : Basij@isfahaniec.ir

داخلي :212
13-حراست: Security@isfahaniec.ir  داخلي :215

14- دفتر توسعه خوشه های صنعتی : clusters@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

15- خوشه صنعتي سنگ : stone@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

16- خوشه صنعتي ريخته گري : foundry@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

17- خوشه صنعتي نساجي : textile@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

18- خوشه صنعتي آجر : brick@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

19-خوشه صنعتي محصولات پلاستيكي : plastic@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

20 - خوشه صنعتي فلزات گرانبها و سنگهاي قيمتي : gold@isfahaniec.ir

تلفن تماس:32671831

 

 

 

پیوندها