دیدار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مدیرکل امور بانوان استانداری با بانوان کارآفرین

دیدار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مدیرکل امور بانوان استانداری با بانوان کارآفرین
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان با حضور مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان با بانوان کارآفرین مستقر در شهرک های صنعتی استان اصفهان و پرسنل بانوی شرکت شهرک های صنعتی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان، دکتر سهیلا اثنی عشران، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و مشاور استاندار اصفهان و دکتر محمد جواد بگی، مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان با بانوان کارآفرین در شهرک های صنعتی استان اصفهان در سالن اجتماعات شرکت شهرک های صنعتی دیدار  و گفت و گو کردند.
در این جلسه دکتر بگی، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان، ضمن خوش آمدگویی به مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان به ایراد سخنرانی پیرامون اشتغال و کارآفرینی بانوان و مشکلات پیش روی آنان در شهرک های صنعتی استان پرداخت.
دکتر بگی با بیان اینکه 21 بانوی کارآفرین در کل شهرک های صنعتی استان حضور دارند، اظهار کرد: ریسک پذیری در صنعت بسیار پایین است اما کارآفرینی و تولید به مفهوم واقعی، مشکل ترین و ریسک پذیرترین فعالیت ممکن در عرصه فعالیت های اقتصادی و اجتماعی است.
وی افزود: دولت همزمان با تحریم های بین المللی، تورم بالای 40 درصد و مسایل و مشکلات ناشی از آن دست و پنجه نرم می کرد و به همین دلیل سیاست های انقباضی در پیش گرفته شد به طوری که تورم در حال حاضر به 7.6 درصد و پایین ترین سطح در طی چند دهه گذشته سال گذشته کاهش یافته است.
دکتر بگی اضافه کرد: در این جلسه قصد داریم تا تجارب بانوان کارآفرین را بررسی کنیم و سپس به این موضوع بپردازیم که در مسیر کارآفرینی چه مشکلاتی فراروی آنان بوده است.
وی با بیان اینکه باید کشور به سمت اصلاح قوانین اقتصادی حرکت کند، گفت: قوانین مشکل آفرین و قوانینی که نمی توان برای همه به صورت یکسان اجرایی کرد، باید حذف یا اصلاح شوند. یک سری از قوانین نیز وجود دارند که قوانین خوبی هستند اما به دلیل عدم شفافیت، برداشت های متفاوتی از آن می شود، این قوانین باید شفافیت لازم را پیدا کنند تا در مرحله اجرا، برای همه یکسان اجرایی شود.
در ادامه این نشست اثنی عشران ضمن قدردانی از تلاش شرکت شهرک های صنعتی استان در حمایت از فعالیت اقتصادی بانوان، به سوالات بانوان کارآفرین و کارمندان بانوی شرکت شهرک های صنعتی پاسخ گفت.